Adres:
ul. 1 Maja 51
44-330 Jastrzębie-Zdrój
pn-pt: 9:00-16:30

(32) 476 46 41
509 772 940
koszt wg. taryfy operatora

Jak rezerwować

Szanowny Kliencie,

Wystarczy kilka kroków, aby zarezerwować swój wypoczynekWYBÓR OFERTY

  • przez stronę internetową – www.astur.net.pl
  • wypełniając formularz „ zadaj pytanie”
  • telefonicznie – 32/476 45 41
  • osobiście w biurze

 


WYSZUKIWANIE

W wyszukiwarce prosimy sprecyzować Państwa preferencje dotyczące planowanego urlopu. Po kliknięciu przycisku „szukaj” wyświetli się lista ofert najbardziej zbliżona do Państwa wymagań. Po wyborze danej oferty pojawi się szczegółowy opis.REZERWACJA

Po dokonaniu wyboru wycieczki i znalezieniu odpowiedniego terminu wyjazdu prosimy o dokonanie rezerwacji oferty poprzez kliknięcie przycisku "rezerwuj". Za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie, przekażą nam Państwo dane niezbędne do przygotowania dokumentów.

Wypełnienie formularza nie oznacza gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) , nie wiąże się ona żadnymi kosztami

Przesłanie wstępnej rezerwacji stanowi potwierdzenia zapoznania się z warunkami uczestnictwa organizatora w danej imprezie

 

DOKUMENTY

Po sprawdzeniu dostępności miejsc i potwierdzeniu kosztu wyjazdu nasz konsultant turystyczny skontaktuje się z Państwem (e-mailem lub telefonicznie) i prześlę umowę zgłoszenie oraz informację odnośnie dokonania wpłaty należności za rezerwację.

Po potwierdzeniu wybranej przez Ciebie oferty i sprawdzeniu stanu wolnych miejsc w systemie rezerwacyjnym skontaktujemy się z Tobą oraz prześlemy umowę zgłoszenie wraz z warunkami uczestnictwa w imprezie turystycznej.

Dokumenty należy wydrukować dwukrotnie, dokładnie zapoznać się z warunkami uczestnictwa, podpisać i odesłać do biura wybraną drogą w określonym czasie. Jeżeli nie będzie odpowiedzi z Państwa strony po określonym czasie rezerwacją zostanie automatycznie anulowana. Odesłanie podpisanych dokumentów oznacza akceptację warunków uczestnictwa.

 

PŁATNOŚCI

Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków uczestnictwa prosimy dokonać płatności na nasz numer konta / w tytule prosimy wpisać numer rezerwacji oraz imię i nazwisko osoby zamawiającej/

Biuro Promocji i Turystyki „ASTUR”
ul. 1 Maja 51
44-330 Jastrzębie Zdrój

Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
Nr konta 87 8470 0001 2001 0015 9610 0001

lub poprzez system płatności internetowych Dotpay

Dotpay to firma, której systemy autoryzacji kart płatniczych oraz przelewów bankowych gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa klientom sklepów internetowych. Wysokie bezpieczeństwo dla transakcji kartowych zapewniane jest przez zastosowanie silnych zabezpieczeń transakcji. System zapewnia wysokie bezpieczeństwo również dzięki rozwiązaniu, w którym numery kart płatniczych nigdy nie trafiają do sklepu internetowego i co równie ważne nigdzie nie są one przechowywane. Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank.

Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z dokonaniem sprzedaży zarezerwowanych miejsc. Podpisaną umowę zgłoszenia oraz potwierdzenie dokonania przelewu należy odesłać na podany numer faksu lub adres e-mail.

Wybrana drogą otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji

POTWIERDZENIE

W 48h prze planowanym wylotem/wyjazdem skontaktujemy się z Państwem w celu ostatecznego potwierdzenia godziny.

 

wycieczki przedszkola1

kolonie obozy

energylandia2