Adres:
ul. 1 Maja 51
44-330 Jastrzębie-Zdrój
pn-pt: 9:00-16:30

(32) 476 46 41
509 772 940
koszt wg. taryfy operatora

SPOTKANIE Z TECHNIKĄ " BajtelGruba" / Zabrze/

BajtelGruba

 

PROGRAM OBEJMUJE:


Zwiedzanie części podziemnej Sztolni „Królowa Luiza”, które prezentują oblicze górnictwa z lat 70-tych XX wieku w czterech strefach tematycznych: strefie tradycji, legend i kultury, geostrefie, strefie techniki i strefie działań. Strefy wypełnione są zarówno multimediami, jak i działającymi maszynami górniczymi.
Jedną z największych atrakcji zwiedzania podziemi „Królowej Luizy” jest przejazd górniczą kolejką karlik, dzięki której można poczuć się jak hajer jadący na szychtę.

Park 12C stanowi przestrzeń, w której dzieci i młodzież mogą w atrakcyjny sposób poznać zagadnienia związane z żywiołami ziemskimi, technikami wydobywania węgla i energią w przyrodzie. Głównym zamysłem parku jest interakcja, aktywna nauka i zabawa

Bajtelgruba to wspaniała, podziemno-naziemna atrakcja, która dzięki zabawkowym maszynom górniczym pozwala dzieciom zamienić się w małych górników, pracujących na „prawdziwej” kopalni!

 

CENA ZAWIERA:

transport autokarem klasy zachodniej, ubezpieczenie NNW, zwiedzanie skansenu z przewodnikiem, wjazd windą na wieżę Szybu CARNALL, wystawy czasowe ,opiekę pilota, podatek VAT

 

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z Biurem

 

 

Formularz Zapytania

 

Pola ze znakiem * są wymagane.


Captcha imageReload image 

 


Ubezpieczenia

  • Euro 26 SIC
  • Europejskie
  • Allianz
  • Signal Iduna

Kontakt online